Водонагрівач BANZAI DT100V20F(KD)
Код товара: 15988
Категорія: Banzai, Водонагрівачі
Запити
Країна-виробник Китай
Об’єм 100 л
Форма Прямокутна (Плоский)
Потужність 2000 Вт
Кількість / Потужність ТЕНів 1 х 2000 Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНу) Прихований (“сухий”)
Матеріал внутрішнього бака Сталь покрита титано-кобальтовою емаллю
Встановлення Вертикальна, Настінний тип
Тип управління Механічне (Регулятор відкритого типу)
Особливості захисту Пилловологозахист IPх4, Магнієвий анод
Гарантія на бак 60 місяців
Гарантія на електричні елементи 12 місяців
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Electrolux
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI EEC (білий)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC (білий)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux Tptrc () EEC
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)