Водонагрівач BANZAI DT100V20F(KD)
Код товара: 15988
Категорія: Banzai, Водонагрівачі
Запити
Країна-виробник Китай
Об’єм 100 л
Форма Прямокутна (Плоский)
Потужність 2000 Вт
Кількість / Потужність ТЕНів 1 х 2000 Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНу) Прихований (“сухий”)
Матеріал внутрішнього бака Сталь покрита титано-кобальтовою емаллю
Встановлення Вертикальна, Настінний тип
Тип управління Механічне (Регулятор відкритого типу)
Особливості захисту Пилловологозахист IPх4, Магнієвий анод
Гарантія на бак 60 місяців
Гарантія на електричні елементи 12 місяців
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI BE EEC (чорний)
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Electrolux
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Thermex Praktik 50 V Slim