Водонагрівач Mixxus EWH-03100 Flat Wet (WH0016)
Код товара: 15979
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Обсяг 100 л
Форма бойлера Плоский
Тип ТЕНу Мокрий
Потужність ТЕНу 2000 Вт
Кількість ТЕНів 1 шт
Матеріал внутрішнього бака Сталь з емалевим покриттям
Тип аноду Магнієвий (пасивний)
Встановлення Вертикальна, Настінний монтаж
Підключення води Знизу
Управління Механічне (Зовнішній регулятор)
Максимальна температура нагрівання 75 °C
Клас захисту / Енергоефективності IPX4 / C
Габарити (ВхШхГ) 1155 х 530 х 290 мм
Вага (нетто) 32.3 кг
Гарантія на електричну частину 60 міс. (5 років)
Колір Білий
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Electrolux
Водонагрівач UP! UP-50-V
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI EEC (білий)
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Termopan TP-S 80
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Водонагрівач Grunhelm GBH I-10...
Водонагрівач Quartz Eris 100 V