Водонагрівач Mixxus EWH-03100 Flat Wet (WH0016)
Код товара: 15979
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Обсяг 100 л
Форма бойлера Плоский
Тип ТЕНу Мокрий
Потужність ТЕНу 2000 Вт
Кількість ТЕНів 1 шт
Матеріал внутрішнього бака Сталь з емалевим покриттям
Тип аноду Магнієвий (пасивний)
Встановлення Вертикальна, Настінний монтаж
Підключення води Знизу
Управління Механічне (Зовнішній регулятор)
Максимальна температура нагрівання 75 °C
Клас захисту / Енергоефективності IPX4 / C
Габарити (ВхШхГ) 1155 х 530 х 290 мм
Вага (нетто) 32.3 кг
Гарантія на електричну частину 60 міс. (5 років)
Колір Білий
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Electrolux
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax
Electrolux
Водонагрівач Electrolux Tptrc () EEC
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI BE EEC (чорний)
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Termopan TP-S 80
Читати далі
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Водонагрівач Grunhelm GBH I-10...
Водонагрівач Quartz Eris 100 V