Водонагрівач Mixxus EWH-15100 CUBE DRY (WH0619)
Код товара: 16007
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Об’єм 100 л
Тип виробу Водонагрівач електричний накопичувальний
Форма виробу Прямокутний (CUBE)
Тип ТЕНа Закритий (сухий)
Кількість ТЕНів 2 шт
Потужність ТЕНа 2000 Вт
Матеріал / Покриття бака Сталь / Емаль
Магнієвий анод Так
Тип установки Настінний, Вертикальний
Підведення труб Нижнє
Тип управління Електронне
Max. робоча температура 75°C
Живлення 220 В
Габарити (ВхШхД) 1033 х 435 х 410 мм
Вага 34 кг
Гарантія 60 місяців (5 років)
Країна виробник Китай
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Electrolux
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI BE EEC (чорний)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Thermex Praktik 50 V Slim