Водонагрівач Mixxus EWH-15100 CUBE DRY (WH0619)
Код товара: 16007
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Об’єм 100 л
Тип виробу Водонагрівач електричний накопичувальний
Форма виробу Прямокутний (CUBE)
Тип ТЕНа Закритий (сухий)
Кількість ТЕНів 2 шт
Потужність ТЕНа 2000 Вт
Матеріал / Покриття бака Сталь / Емаль
Магнієвий анод Так
Тип установки Настінний, Вертикальний
Підведення труб Нижнє
Тип управління Електронне
Max. робоча температура 75°C
Живлення 220 В
Габарити (ВхШхД) 1033 х 435 х 410 мм
Вага 34 кг
Гарантія 60 місяців (5 років)
Країна виробник Китай
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Electrolux
Водонагрівач Willer Brig IV100DR-Brig
Willer
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Electrolux
Водонагрівач UP! UP-50-V
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Thermex Praktik 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux Tptrc () EEC
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI BE EEC (чорний)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Fmx DL EEC (білий)
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач Thermex Giro 100 V