Водонагрівач BANZAI DT100V20F(KD)
Код товара: 15988
Категорія: Banzai, Водонагрівачі
Запити
Країна-виробник Китай
Об’єм 100 л
Форма Прямокутна (Плоский)
Потужність 2000 Вт
Кількість / Потужність ТЕНів 1 х 2000 Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНу) Прихований (“сухий”)
Матеріал внутрішнього бака Сталь покрита титано-кобальтовою емаллю
Встановлення Вертикальна, Настінний тип
Тип управління Механічне (Регулятор відкритого типу)
Особливості захисту Пилловологозахист IPх4, Магнієвий анод
Гарантія на бак 60 місяців
Гарантія на електричні елементи 12 місяців
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач UP! UP-80-V
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач Willer Brig IV100DR-Brig
Willer
Водонагрівач Willer EV100DR Grand
Willer
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Thermex
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI EEC (білий)
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim