Водонагрівач INTERLUX ILDH-100DY
Код товара: 15996
Категорія: INTERLUX, Водонагрівачі
Запити
Тип водонагрівача Накопичувальний
Ємність бака 100 л
Форма водонагрівача Прямокутна (Плоский)
Тип ТЕНу Сухий
Кількість нагрівальних елементів 2 шт
Потужність (сумарна / розділена) 2,0 кВт (1000 Вт + 1000 Вт)
Матеріал бака Емальована сталь
Тип установки Вертикальні
Додатково Магнієвий захисний анод, Захисний клапан, Термометр
Керування Регулювання температури
Габарити (ШxВxГ) 530 х 1170 х 280 мм
Гарантія 12 місяців від виробника
Колір Білий
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Electrolux
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Willer Brig IV100DR-Brig
Willer
Водонагрівач UP! UP-80-V
Читати далі
Водонагрівач Termopan TP-S 80
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI SE EEC (срібний)
Водонагрівач Thermex Praktik 50 V Slim