Водонагрівач INTERLUX ILDH-100DY
Код товара: 15996
Категорія: INTERLUX, Водонагрівачі
Запити
Тип водонагрівача Накопичувальний
Ємність бака 100 л
Форма водонагрівача Прямокутна (Плоский)
Тип ТЕНу Сухий
Кількість нагрівальних елементів 2 шт
Потужність (сумарна / розділена) 2,0 кВт (1000 Вт + 1000 Вт)
Матеріал бака Емальована сталь
Тип установки Вертикальні
Додатково Магнієвий захисний анод, Захисний клапан, Термометр
Керування Регулювання температури
Габарити (ШxВxГ) 530 х 1170 х 280 мм
Гарантія 12 місяців від виробника
Колір Білий
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Варто Вашої уваги
Водонагрівач UP! UP-80-V
Читати далі
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI SE EEC (срібло)
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач UP! UP-50-V
Водонагрівач Thermex Praktik 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Thermex ID 30 V