Водонагрівач INTERLUX ILDH-100DY
Код товара: 15996
Категорія: INTERLUX, Водонагрівачі
Запити
Тип водонагрівача Накопичувальний
Ємність бака 100 л
Форма водонагрівача Прямокутна (Плоский)
Тип ТЕНу Сухий
Кількість нагрівальних елементів 2 шт
Потужність (сумарна / розділена) 2,0 кВт (1000 Вт + 1000 Вт)
Матеріал бака Емальована сталь
Тип установки Вертикальні
Додатково Магнієвий захисний анод, Захисний клапан, Термометр
Керування Регулювання температури
Габарити (ШxВxГ) 530 х 1170 х 280 мм
Гарантія 12 місяців від виробника
Колір Білий
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI BE EEC (чорний)
Electrolux
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux Tptrc () EEC
Electrolux
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Водонагрівач Willer EV100DR Grand
Willer
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI BE EEC (чорний)
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI SE EEC (срібний)
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)