Водонагрівач Mixxus EWH-03100 Flat Wet (WH0016)
Код товара: 15979
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Обсяг 100 л
Форма бойлера Плоский
Тип ТЕНу Мокрий
Потужність ТЕНу 2000 Вт
Кількість ТЕНів 1 шт
Матеріал внутрішнього бака Сталь з емалевим покриттям
Тип аноду Магнієвий (пасивний)
Встановлення Вертикальна, Настінний монтаж
Підключення води Знизу
Управління Механічне (Зовнішній регулятор)
Максимальна температура нагрівання 75 °C
Клас захисту / Енергоефективності IPX4 / C
Габарити (ВхШхГ) 1155 х 530 х 290 мм
Вага (нетто) 32.3 кг
Гарантія на електричну частину 60 міс. (5 років)
Колір Білий
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Termopan TP-S 80
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI SE EEC (срібний)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI SE EEC (срібло)
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Водонагрівач Grunhelm GBH I-10...
Водонагрівач Quartz Eris 100 V