Водонагрівач Mixxus EWH-03100 Flat Wet (WH0016)
Код товара: 15979
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Обсяг 100 л
Форма бойлера Плоский
Тип ТЕНу Мокрий
Потужність ТЕНу 2000 Вт
Кількість ТЕНів 1 шт
Матеріал внутрішнього бака Сталь з емалевим покриттям
Тип аноду Магнієвий (пасивний)
Встановлення Вертикальна, Настінний монтаж
Підключення води Знизу
Управління Механічне (Зовнішній регулятор)
Максимальна температура нагрівання 75 °C
Клас захисту / Енергоефективності IPX4 / C
Габарити (ВхШхГ) 1155 х 530 х 290 мм
Вага (нетто) 32.3 кг
Гарантія на електричну частину 60 міс. (5 років)
Колір Білий
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux Tptrc () EEC
Electrolux
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Willer Brig IV100DR-Brig
Willer
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач UP! UP-50-V
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI EEC (білий)
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI SE EEC (срібний)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI SE EEC (срібло)
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Willer EV100DR Grand
Willer
Водонагрівач Grunhelm GBH I-10...
Водонагрівач Quartz Eris 100 V