Водонагрівач Mixxus EWH-03100 Flat Wet (WH0016)
Код товара: 15979
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Обсяг 100 л
Форма бойлера Плоский
Тип ТЕНу Мокрий
Потужність ТЕНу 2000 Вт
Кількість ТЕНів 1 шт
Матеріал внутрішнього бака Сталь з емалевим покриттям
Тип аноду Магнієвий (пасивний)
Встановлення Вертикальна, Настінний монтаж
Підключення води Знизу
Управління Механічне (Зовнішній регулятор)
Максимальна температура нагрівання 75 °C
Клас захисту / Енергоефективності IPX4 / C
Габарити (ВхШхГ) 1155 х 530 х 290 мм
Вага (нетто) 32.3 кг
Гарантія на електричну частину 60 міс. (5 років)
Колір Білий
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Водонагрівач Termopan TP-S 50
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Equation VM050N4 50 л 11979842
Водонагрівач Termopan TP-S 80
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 30 SI SE EEC (срібний)
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Водонагрівач Thermex Giro 100 V
Thermex
Водонагрівач Willer EV100DR Grand
Willer
Водонагрівач Grunhelm GBH I-10...
Водонагрівач Quartz Eris 100 V