Водонагрівач Mixxus EWH-03100 Flat Wet (WH0016)
Код товара: 15979
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Обсяг 100 л
Форма бойлера Плоский
Тип ТЕНу Мокрий
Потужність ТЕНу 2000 Вт
Кількість ТЕНів 1 шт
Матеріал внутрішнього бака Сталь з емалевим покриттям
Тип аноду Магнієвий (пасивний)
Встановлення Вертикальна, Настінний монтаж
Підключення води Знизу
Управління Механічне (Зовнішній регулятор)
Максимальна температура нагрівання 75 °C
Клас захисту / Енергоефективності IPX4 / C
Габарити (ВхШхГ) 1155 х 530 х 290 мм
Вага (нетто) 32.3 кг
Гарантія на електричну частину 60 міс. (5 років)
Колір Білий
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Gladius 2.0
Electrolux
Водонагрівач Thermex ID 30 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Willer EV100DR Grand
Willer
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Gladius 2.0
Водонагрівач Thermex Praktik 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Водонагрівач Grunhelm GBH I-10...
Водонагрівач Quartz Eris 100 V