Водонагрівач Mixxus EWH-15100 CUBE DRY (WH0619)
Код товара: 16007
Категорія: Mixxus, Водонагрівачі
Запити
Об’єм 100 л
Тип виробу Водонагрівач електричний накопичувальний
Форма виробу Прямокутний (CUBE)
Тип ТЕНа Закритий (сухий)
Кількість ТЕНів 2 шт
Потужність ТЕНа 2000 Вт
Матеріал / Покриття бака Сталь / Емаль
Магнієвий анод Так
Тип установки Настінний, Вертикальний
Підведення труб Нижнє
Тип управління Електронне
Max. робоча температура 75°C
Живлення 220 В
Габарити (ВхШхД) 1033 х 435 х 410 мм
Вага 34 кг
Гарантія 60 місяців (5 років)
Країна виробник Китай
Варто Вашої уваги
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax DL
Electrolux
Водонагрівач Thermex Nova 50 V Slim
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Gorenje GBF50SMV9
Gorenje
Водонагрівач Thermex Praktik 150 V
Thermex
Читати далі
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Magnum Slim
Electrolux
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Formax
Водонагрівач Electrolux EWH 50 Formax DL
Водонагрівач Electrolux EWH 100 Maximus
Водонагрівач UP! UP-80-V
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Maximus
Водонагрівач Chaffoteaux CHX 50 V R 2K EU (3201234)